خانه / دانلود رایگان / کتاب آیین دوست یابی

کتاب آیین دوست یابی

کتاب صوتی آیین دوست یابی

کتاب آیین دوست یابی به قلم نویسنده  معروف دیل کارنگی یکی از کتاب های معروف، محبوب و کاربردی در حوزه ارتباطات است، کتاب که به وسیله آن می توانید روابط خود را بهبود بخشید و دوستانی پیدا کنید و با افرادی معاشرت کنید که بیشترین شباهت و همانگی را با شما دارند و با شما سازگار هستند.

در مورد محبوبیت این کتاب همین بس که، بعد از گذشت ۸۱ سال از انتشار این کتاب، هنوز هم جز کتاب های پر فروش،محبوب و کاربردی در زمینه ارتباطات است

نکته ای که در مورد این کتاب وجود دارید اسم آن است که به نظر من دیل کارنگی نویسنده این کتاب اسم مناسبی انتخاب نکرده است،  اسم این کتاب آیین دوست یابی است اما این کتاب تنها در مورد یافتن دوست و روابط شما با دوستانتان نیست، در واقع این کتاب در مورد جنبه های مختلفی از ارتباطات صحبت می کند و فقط محدود به دوست یابی نیست.

اگر به دنبال ارتباطات بهتر هستید یا در روابط خود مشکل دارید و به دنبال بهبود آن هستید این کتاب می تواند برای شما مفید باشد.

این کتاب صوتی را از طریق لینک زیر می توانید به رایگان دریافت کنید

 

احتمالا این مطلب هم برای تو مفید است:  آموزش رایگان تقویت کودک درون (فیلم)

درباره‌ی پیمان ملکیان

پیمان ملکیان هستم، محقق و مربی در زمینه مهارت های ارتباطی نوین. بیش از هفت سال است که در این زمینه در حال مطالعه و پژوهش هستم. (طراحی، نواختن پیانو و تار،خوشنویسی و ... از علاقه های شخصی من هست)

۷ نظر

  1. خدا خیر ت بده خیلی نیاز داشتم بهش

  2. kheili khoob bud merc vaghean

  3. سپاس بخاطر کتاب صوتی

  4. دارم گوش میدم همین الان مرسی 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.